Kontaktformulär

    Frågor kring citypresentkortet

    Här hittar du vanliga frågor och svar samt kontaktuppgifter för frågor som rör citypresentkortet.

    Hanna Candell
    VD 

    hanna.candell@helsingborg.se
    0768 – 36 12 80

    Malin Thörnwall
    Cityutvecklare

    malin.thornwall@helsingborg.se
    0734 – 24 43 32

    Emma Salomonsson
    Marknadskoordinator & projektledare

    emma.salomonsson@helsingborg.se
    0722 – 18 54 87

    Martin Klinteberg
    Etableringsansvarig

    martin.klinteberg@helsingborg.se
    0733 – 32 59 17

    Omar El-Malli
    Cityledare Söder

    omar.el-malli@helsingborg.se

    Elin Ekesson
    Cityledare Norr

    elin.ekesson@helsingborg.se
    0733 – 32 59 38

    Ebba Granbom
    Marknadsassistent

    ebba.granbom@helsingborg.se
    0733 – 32 59 01

    Ann-Charlotte Wedelsbäck
    Processledare Älskade söder

    ann-charlotte.wedelsback@helsingborg.se
    0732 – 31 11 13